Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Fal Baktırabilirim?
3 basit adımda falınızı gönderebilirsiniz.

1- Yorumcunu Seç: En yetenekli yorumcularımızdan arzu ettiğinizi seçiniz
2- Falını Gönder: Formdaki bilgileri eksiksiz olarak bize gönderiniz
3- İşlemi onayla: Pratik ve güvenli ödeme adımları ile işleminizi onaylayınız.

İşleminizin başarı ile tamamlandığında içinde Yorum Numarasını (ID No) içeren bilgilendirici bir e-mail alacaksınız.

Yorumunuz yapıldığında ise size yine e-mail ile haber vereceğiz

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?
tarotname.com’da 3 farklı şekilde Pratik ve güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz

1- SMS ile ödeme: Ödeme adımında cep telefonu numaranızı girerek ve gelen SMS’i onaylayarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz
2- Kredi Kartı ile ödeme: Kredi kartı ile ödeme sistemi Paypal ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz
3- Havale / EFT: Banka hesaplarımıza havale/EFT gönderebilirsiniz. Açıklama bölümüne lütfen üye olurken kullandığınız email adresini yazınız.

Falım Ne Zaman Yorumlanır?
Amacımız sizlere en süratli ve en kaliteli hizmeti vermek. Yorumcularımız sıradaki yorum sayısına bağlı olarak en kısa süre içinde cevap verecektir.

Ortalama yorum süremiz yaklaşık 2 saattir fakat kimi zaman yorumcularımızın yaşayabileceği teknik veya kişisel sorunlar nedeni ile bu süre uzayabilmektedir. Geç kalan bir yorum, sıradaki yorumcumuz tarafından en kısa süre içinde yapılır.


Daha Önceki Fal ve Yorumları Nasıl Görebilirim?
Fal Arşivi bölümünden geçmiş yorumlarınızı görebilir ve toplam fal kredinizi kontrol edebilirsiniz


Nasıl Fal Kredi Alabilirim?
Fal Kredileri Kredi Al bölümünden indirimli olarak satın alabilirsiniz. Mobil ödeme, kredi kartı veya havale/EFT ile fal kredisi satın alabilirsiniz. 1 fal kredisi = 1TL’ye karşılık gelmektedir.


Mobil Ödeme Hatası Alıyorum, Ne Yapmalıyım?
Mobil ödeme sistemimiz bütün operatörlerle çalışmaktadır. (Türkcell, Vodafone, Avea) Herhangi bir sorunda operatörünüzün müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz. Hattınız mobil ödemeye kapalı ise operatörünüzün müşteri hizmetleri size bu konuda yardımcı olacaktır.


İade ve İptal Koşulları Nelerdir?
Sizlere insan odaklı ve kişisel bir hizmet sunduğumuz için kimi zaman yorumlarımız beklentinizi karşılamayabiliyor. Lakin, memnuniyetiniz tarotname.com ailesinin güvencesi altındadır.

Yorumlarımızdan memnun kalmamanız dahilinde lütfen bize hiç çekinmeden yazınız. Size yorum ücretini iade ederek veya hediye fal kredisi vererek telafi etmek isteriz.

Sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalarımıza devam ederken, tarotname.com yorumcularının çalışma koşulları ve memnuniyeti hizmetimizin odağındadır. Bu sebeple, doğabilecek sorunlarda, elimizden geldiği sürece her iki tarafında memnun olacağı çözümü üretmeye çalışacağız.